Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sekretarz w Konstantynowie

Utworzony przez OBYWATEL, 7 stycznia 2009 r. o 18:23
End of transmission; lubię twoje teksty są tak prawdziwe jak twoje słowa z kręgu zielonej mafii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wyjaśniam, skończył się jej czas i odeszła na zasłużoną emeryturę. Wszystko ma swój początek i koniec. Zamiast obrażać obecnego Wójta ,lepiej by było zorientować się z czym musi się uporać po przyjęciu urzędu i ile Gmina musi spłacić kredytów zaciągniętych przez poprzednią władzę. Latwo jest oceniać i rozliczać zwłaszcza anonimowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychwalający demagog napisał:
1 rondo zrobiło województwo przy udziale stachy trakcyjność ronda tragiczna - wjazdy do bani, wodotrysk na winklowców/umyją się przy świeżej wodzie/ 2 zbiornik zrobiła stacha romek by tego nie zrobił za cienki 3 chodnik do czerwonego dworu dzieło powiatu - można zakwalfikować jako dobry wodortrysk dzieło koabitacyjne tadzia i romka 4 chodnik do zakanala inwestycja wojewódzka udział gminy nikły - romcia żaden 5 parking koło kamiennego mostku -stacha - zaraz zarośnie 6 gnojno chodnik za kasę gnojeńców jeszcze kami...i postawił gorzałę i pstrągi- romcio cały splędor na siebie 7 antolin drogi powiatowe wykonanie tak tandetne że do dzisiaj walka o poprawienie - wniosek o asfalt przepadł bo ktoś go żle napisał 8 zakanale na kanalizację kasę od zakanalców wzieła gmina a inwestycji nie będzie - zła walka o fundusze 9 ocieplili ośrodek i gminę - ośrodek by nie słychać było jęków pacjętów męczonych tam a gminę by nie podsłuchiwali jęków pracownic 10asfalt do witoldowa - ostatni gwizdek bo żaden witoldowiec by nie głosował na romcia i kw..nia 11 Garaż sztandarowa inwestycja tego czterolecia /garaż stachy - pier***nik romcia/ otwarta i wyświęcona przez 2 księży z pier***nikiem na górze- drugi taki na oczyszczalni oczywiście wszystko opite by się nie rozeschło więcej inwestycji nie pamiętam za wszystkie okropnie się wstydzę
i porównajcie to do tekstu w nowym słowie podlasia o nowej sekretarz będzie to obraz władz gminy powiatu oraz sposobu myślenia zielonej mafii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ROZUMIEM ŻE CZYTAĆ UMIESZ JEŻELI PRZEGLĄD FORUM TO TO SAMO CO PISANIE POSTÓW TO GRATULUJĘ CI ROZUMKU A OCENIAJAC FORUMOWICZÓW PANI -PAN ORAZ KTO WIDAC ŻE JESTES PRZEIAKNIĘTY MANIERAMI GMINNYMI TYLKO SKĄD TEN ANGIELSKI Z SIEDLECKIEGO HARDWARDU
Po pierwsze chciałbym panią lub pana wysłać na jakiś dobry kurs pisania zgodnie z zasadami ortograficznymi... takie kropki, przecinki, banalna sprawa a jak się łatwiej czyta:D Proszę nie krzyczeć, jestem osobą bezstronną, niemająca żadnych interesów w tym pier******* jak to ktoś wcześniej nazwał. Jeszcze jedno: co to jest siedlecki HARDWARD bo jakoś nie rozumiem tego pojęcia:] Nie ważne gdzie ale ważne jak i z kim wieczny malkontencie o tysiącu nazw ekranowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Już wyjaśniam, skończył się jej czas i odeszła na zasłużoną emeryturę. Wszystko ma swój początek i koniec. Zamiast obrażać obecnego Wójta ,lepiej by było zorientować się z czym musi się uporać po przyjęciu urzędu i ile Gmina musi spłacić kredytów zaciągniętych przez poprzednią władzę. Latwo jest oceniać i rozliczać zwłaszcza anonimowo.
A co były sekretarz a obecnie wujt nie wiedział w co się pakuje. Opozycjonista- konkurent Exwójtowej dostał stołek i całe życie w gminie podgryzał stołek wójtowej a ona dała mu szansę tylko miał siedzieć cicho i zagłaskać wszystkie zadry. Jednak zadry wylazły i może w końcu wujt te zadry zacznie heblować bo w końcu go ukolą w d****.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
the last righteous napisał:
Po pierwsze chciałbym panią lub pana wysłać na jakiś dobry kurs pisania zgodnie z zasadami ortograficznymi... takie kropki, przecinki, banalna sprawa a jak się łatwiej czyta:D Proszę nie krzyczeć, jestem osobą bezstronną, niemająca żadnych interesów w tym pier******* jak to ktoś wcześniej nazwał. Jeszcze jedno: co to jest siedlecki HARDWARD bo jakoś nie rozumiem tego pojęcia:] Nie ważne gdzie ale ważne jak i z kim wieczny malkontencie o tysiącu nazw ekranowych.
Rozumiem pojęcie Pańskiej - bezstronności ja tylko mam rację i usiłuję być bezstronny oczywiście w ramach "jestem osobą bezstronną, niemająca żadnych interesów w tym pier******* jak to ktoś wcześniej nazwał" tylko skąd takie teksty. Nie ważne gdzie ale ważne jak i z kim wieczny malkontencie o tysiącu nazw ekranowych. a skąd wiesz że tysiąc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
End of transmission; lubię twoje teksty są tak prawdziwe jak twoje słowa z kręgu zielonej mafii
Po raz kolejny powtarzam, ze z PSL mam tyle wspólnego co z drogimi samochodami i nigdy nie będę miał zamiaru mieć cokolwiek bliżej. Każda partia to mafia, czy PiS czy Po. Nie rozumiem dlaczego każdy szufladkuje innych z jakimiś tam parapolitycznymi organizacjami? Niedługo będziecie za wprowadzeniem godziny policyjnej i z przymusowym noszeniem przepaski na prawym ramieniu z waszą formacją polityczną. Jestem młody i jak większośc moich znajomych mam to głęboko gdzieś, to czy wójtem jest ktoś z Pslu czy z PZPR... i tak mamy kryzys i układy. Sami musimy się przedzierać pomiędzy starymi wyjadaczami. Dla nas to rozdział zamknięty, wiadomo spoko kasa itd. Ale w życiu na szczęście nie tylko o to chodzi czy ktoś jest wójtem czy sekretarzem. Teraz napiszę po polsku bo widzę, ze angielski wzbudza pewne kontrowersje wśród naszych konstantynowskich działaczy, tak samo jak netykieta;) Koniec tematu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
the last righteous napisał:
Po raz kolejny powtarzam, ze z PSL mam tyle wspólnego co z drogimi samochodami i nigdy nie będę miał zamiaru mieć cokolwiek bliżej. Każda partia to mafia, czy PiS czy Po . Nie rozumiem dlaczego każdy szufladkuje innych z jakimiś tam parapolitycznymi organizacjami? Niedługo będziecie za wprowadzeniem godziny policyjnej i z przymusowym noszeniem przepaski na prawym ramieniu z waszą formacją polityczną. Jestem młody i jak większośc moich znajomych mam to głęboko gdzieś, to czy wójtem jest ktoś z Pslu czy z PZPR... i tak mamy kryzys i układy. Sami musimy się przedzierać pomiędzy starymi wyjadaczami. Dla nas to rozdział zamknięty, wiadomo spoko kasa itd. Ale w życiu na szczęście nie tylko o to chodzi czy ktoś jest wójtem czy sekretarzem. Teraz napiszę po polsku bo widzę, ze angielski wzbudza pewne kontrowersje wśród naszych konstantynowskich działaczy, tak samo jak netykieta;) Koniec tematu?
Jak może być Ci wszystko jedno skoro sam szufladkujesz ludzi piszących na forum, sam nie podając jakiegokolwiek argumentu za lub przeciw oceniasz ludzi np Panie które ruszyły Coś w tej gminie, sam piszesz o sekretarzu bez argumentu, o internautach o pisaniu pod różnymi nicami tych samych ludzi a skad to wiesz? Uczysz ortografi a może jest to pewien abstrakcyjny wyraz przekazywanej treści- nie wiesz tego i wiedzieć nie będziesz ale przestań edukować forum demagogią bo to najgorszy z możliwych nałogów w polityce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Już wyjaśniam, skończył się jej czas i odeszła na zasłużoną emeryturę. Wszystko ma swój początek i koniec. Zamiast obrażać obecnego Wójta ,lepiej by było zorientować się z czym musi się uporać po przyjęciu urzędu i ile Gmina musi spłacić kredytów zaciągniętych przez poprzednią władzę. Latwo jest oceniać i rozliczać zwłaszcza anonimowo.
A zacznij jawnie to dopiero zobaczysz jak działa gminny walec zniszczenia - mogę pojechać po nazwisku kogo zwałowali ale przez wzgląd na te osoby nie uczynię tego. Nie czepiają się tylko tych których się boją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Już wyjaśniam, skończył się jej czas i odeszła na zasłużoną emeryturę. Wszystko ma swój początek i koniec. Zamiast obrażać obecnego Wójta ,lepiej by było zorientować się z czym musi się uporać po przyjęciu urzędu i ile Gmina musi spłacić kredytów zaciągniętych przez poprzednią władzę. Latwo jest oceniać i rozliczać zwłaszcza anonimowo.
W KOŃCU KTOŚ NAPISAŁ COŚ MĄDREGO , ZGADZAM SIĘ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MALKONTENT napisał:
Jak może być Ci wszystko jedno skoro sam szufladkujesz ludzi piszących na forum, sam nie podając jakiegokolwiek argumentu za lub przeciw oceniasz ludzi np Panie które ruszyły Coś w tej gminie, sam piszesz o sekretarzu bez argumentu, o internautach o pisaniu pod różnymi nicami tych samych ludzi a skad to wiesz? Uczysz ortografi a może jest to pewien abstrakcyjny wyraz przekazywanej treści- nie wiesz tego i wiedzieć nie będziesz ale przestań edukować forum demagogią bo to najgorszy z możliwych nałogów w polityce.
Przepraszam ale o jakie panie chodzi? Zrobiły coś dla gminy? Ciekawe bo w moim mniemaniu aby zrobić coś dla gminy trzeba naprawdę się napracować. W gąszczu biurokracji itd. Abstrakcyjny wyraz przekazywanej treści, hmm ktoś tu chyba nawet do słownika zaglądał. Nie mam zamiaru kategoryzować ludzi na tych z psl i na resztę. Te dwie partie (po&pis) to tylko przykłady. czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pałam się tym, ze ktos odpisuje bo ja mam świetną zabawę dzięki komuś. Tylko komu? Kto rozpocząl tę dyskusję? Na pewno nie ja:) Pozdrawiam i zyczę miłego kolejnego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam Pytanie ? Czyżby prasa nie lubiła pana wójta bo znów pisało Słowo Podlasia o Jego działaniach . Czy to interwencja pań J i I a może moc tego forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Las warrior napisał:
Mam Pytanie ? Czyżby prasa nie lubiła pana wójta bo znów pisało Słowo Podlasia o Jego działaniach . Czy to interwencja pań J i I a może moc tego forum
Śmieszne, wszyscy zwalają winę na duet pań a czy tylko one są niezadowolone z polityki naszego wójta? Chyba tylko one głośną krzyczą co je naprawdę boli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Las warrior napisał:
Mam Pytanie ? Czyżby prasa nie lubiła pana wójta bo znów pisało Słowo Podlasia o Jego działaniach . Czy to interwencja pań J i I a może moc tego forum
Skoro pisza to znaczy że Wójt coś znaczy, sławny jest przynajmniej, o kimś kto nic nie znaczy nie piszą, więc trzeba sie cieszyć że jest zauważany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o mamamija napisał:
Skoro pisza to znaczy że Wójt coś znaczy, sławny jest przynajmniej, o kimś kto nic nie znaczy nie piszą, więc trzeba sie cieszyć że jest zauważany
Kiedyś Doda Elektroda powiedziała: Nie ważne czy piszą o Tobie dobrze czy źle... ważne że w ogóle o Tobie piszą)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
the last righteous napisał:
Przepraszam ale o jakie panie chodzi? Zrobiły coś dla gminy? Ciekawe bo w moim mniemaniu aby zrobić coś dla gminy trzeba naprawdę się napracować. W gąszczu biurokracji itd. Abstrakcyjny wyraz przekazywanej treści, hmm ktoś tu chyba nawet do słownika zaglądał. Nie mam zamiaru kategoryzować ludzi na tych z psl i na resztę. Te dwie partie (po&pis) to tylko przykłady. czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pałam się tym, ze ktos odpisuje bo ja mam świetną zabawę dzięki komuś. Tylko komu? Kto rozpocząl tę dyskusję? Na pewno nie ja:) Pozdrawiam i zyczę miłego kolejnego dnia.
i nie ja ;-) to fakt niezła rozrywka dla tych którzy nie mogą spać ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
the last righteous napisał:
Kiedyś Doda Elektroda powiedziała: Nie ważne czy piszą o Tobie dobrze czy źle... ważne że w ogóle o Tobie piszą)
o mnie tam nie piszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do boju mieszkańcy Konstantynowa. Temat Konstantynów jest pierwszy jesteśmy lepsi od janowa KONSTANTYNÓW GÓRĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Last warrior napisał:
Do boju mieszkańcy Konstantynowa. Temat Konstantynów jest pierwszy jesteśmy lepsi od janowa KONSTANTYNÓW GÓRĄ
Ilość nie jakość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
the last righteous napisał:
Ilość nie jakość?
jak narazie i do jakości i do ilości nam daleko, a dlaczego bo najwidoczniej mamy lepszego wójta i nie możemy na niego narzekać, dlatego do spania a nie do pisania!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 295

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...